• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2009. május 27. szerda

  Évzárók időpontjai:

  Szamóca csoport: 2009.05.19. kedd 9.00
  Dinnye csoport: 2009.05.19. kedd 9.00
  Körte csoport :
  2009.05.27. szerda 16.30
  Szilva csoport :
  2009.06.03. szerda 16.30
  Cseresznye csoport :
  2009.06.04. csütörtök 17.00
  Alma csoport :
  2009.06.05. péntek 17.00


  2009. május 25-én kezdetét vette az óvodánkban a gyermekhét. Legelsőként sor került az óvodai csoportkirándulásra. A kicsik (Szamóca és Dinnye csoport) Felsőtárkányra, a többi csoport Sástóra látogattak el busszal.

  Felsőtárkányon kisvonat indult a gyermekekkel az 5 km-re fekvő Stimecz-házig. 25 percig tartó úton páratlan szépségű tájat csodálhattak meg a gyerekek. A Stimecz-háznál sor került ismét egy kis falatozásra, játékra, sétára és sok-sok együtt éneklésre!

  A Sástóra utazó gyermekek is gyönyörű látványban és rengeteg élményben részesültek. Megtekintették a Sástó és környéke élővilágát, sétáltak a tó körül, játszottak és ebédeltek a kilátó melletti tisztáson. A hazafelé vezető úton Mátrafüredtől Gyöngyösig az erdei kisvasúton is utaztak a gyermekek.

  Nagyon szép napot töltöttünk a Bükk és Mátra sejtelmes és romantikus erdőjében, a gyerekek elfáradva de jó kedvűen, sok emlékkel gazdagodva tértek haza!

  A kirándulás költségeit a Pöttömke Alapítvány finanszírozta. Köszönet minden támogató, segítő munkáját!


  GYERMEKHÉT PROGRAMJA
  Május 25-29.

  Május 25. Hétfő
  – Kirándulások
  – Kiscsoportok: Felsőtárkány
  – Középső-, Nagycsoport: Sástó
  – Indulás: kb. 9:00-kor
  – Hazaérkezés: 14:00 ill. 15.30-kor
  – Mindkét helyen kisvonattal is utaznak a gyerekek.

  Május 26. Kedd
  9:00 – 16:30: ugrálóvár, lufihajtogatás, arcfestés (Mosolyvár Játszóház).
  Szeretettel várjuk a szülőket is délutáni programjainkra!

  Május 27. Szerda
  10:00 – 11.00 Tűzoltó bemutató
  13:00 Vidám vándorok  “Énekelj velünk” c. zenés műsora (www.vidamvandorok.hu)

  Május 28. Csütörtök
  Csoportonkénti programok:
  – kerékpáros kirándulás
  – séta/kirándulás a környéken
  – kézműves foglalkozások
  – homokvár építés
  – ügyességi játékok

  Május 29. Péntek
  – udvari játékok átadása
  – lovaskocsizás
  – közös fagyizás
  – galamb bemutató
  – palacsintasütés
  – ünnepi ebéd


  Heves Megyei Hírlap – 2009. május 21.

  A gyerekek hete következik

  A füzesabonyi Pöttömke Óvodában eseményekben, meglepetésekben gazdag, színes program várja az ovisokat a jövő héten, a “gyermekhéten”. Az ovi-kirándulás lesz az első: a kiscsoportosok Felsőtárkányba, a nagyobbak Sástóra mennek, ahol kisvonaton is utazva fedezik fel a természet csodáit. Kedden egész napos játék – ugrálóvár, arcfestés, lufihajtogatás – várja az apróságokat az óvoda udvarán. A Vidám Vándorok zenés műsorát szerda délután nézik meg. Csütörtökön csoportversenyek, közös játékok lesznek, s ekkor adják át az óvoda új udvari fajátékát, egy mozdonyt kocsikkal, s egy sokoldalú készségfejlesztő játékot. A pénteki program: fagylaltozás, kerékpározás, lovaskocsizás, tűzoltó- és rendőrautó “kipróbálása”. Az ebédhez a felnőttek palacsintát sütnek. Mindezt az óvoda alapítványának segítségével valósítják meg.

  Kategória: Események  | Tags:
  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.