• 2009. szeptember 02. szerda

Itt a szeptember …

A nyári szünetben reméljük sikerült sok gyermeknek pihenni, sok időt együtt töltenie a családdal, szüleivel.
    Az óvodában nyáron is volt mit tenni. A júliusi zárás során sor került az alma csoport kifestésére és rendbetételére. A többi óvodai  és bölcsődés csoport javító festést, felújítást kapott. Szeptemberben a gyerekek szép, tiszta környezetben kezdhetik el bölcsődés, óvodás napjaikat, mely a dajkanéniknek köszönhető. Nagy takarításra, fertőtlenítésre került sor az intézmény minden helységében.
    A bölcsőde udvara új játékkal gazdagodott a gyermekek nagy örömére.

A megvásárláshoz való összeget a Pöttömke Alapítvány finanszírozta. Az óvodai csoportszobák új szőnyegekkel gazdagodtak, melyre nagy igény volt.
    A gondozónők, óvónénik saját kreativitását dicséri az átrendezett, gyerekek korának, igényének megfelelően kialakított csoportszoba, melybe a dolgozók nagy örömmel várják a gyermekeket.

A 2009-2010-es tanévben a gyülekező csoport a dinnye csoport. Itt a gyermekek 7-1/4 8-ig lesznek, majd délután 16:00 után itt várják szüleiket.

Az első szülőértekezletek szeptember 2-3. hetében kerülnek megtartásra. A pontos időpontok hamarosan elérhetőek lesznek.

Az új tanévhez minden családnak, dolgozónak jó egészséget, sok türelmet kívánunk!

Kérjük, hogy akinek óvodai témájú videója, fotója van, s szeretné ha felkerülne weboldalunkra, küldje el a következő címre: epy555@gmail.com