• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2010. február 05. péntek

  Tintapatron, festék-kazetta gyűjtő-akció!!!!

  Jó ha tudjuk! Csak Európában évente közel 160 millió db kiürült nyomtatópatron kerül szemétdombra. Ezeknek mindössze 9 %-a kerül újrahasznosításra. Az értéke némelyiknek magas, de sok (ami nem felújítható) át sem veszik a töltéssel foglalkozó cégek. Ezt követi még az, hogy a háztartásoknak, kis vállalkozásoknak maguknak kell beszállítaniuk a megadott helyre… időigényes, macerás, kis mennyiségben kevés pénz, stb., ezért nem foglalkoznak vele és a legtöbb esetben a kukában landolnak az elhasznált eszközök. tovább

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.