• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2010. március 01. hétfő

  2010. 02. 26-án, pénteken délelőtt a Pöttömke Óvoda udvarára megérkezett egy Nissan Navara Pickup rali autó, mely nem régen érkezett haza a Budapest-Bamako transzkontinentális autóversenyről. Az autót egri csapat vezette: Hegyi Viktor és Dávid Péter személyében, akik versenybíróként vettek részt a Budapest- Bamako Rallyn.

  A bölcsődés és óvodás gyermekek nagy érdeklődéssel vették birtokba a járművet! Beleülhettek, felmehettek az autó rakodóterére. Megnézhették az autót működés közben és kérdéseket tehettek fel Dávid Péternek, aki örömmel válaszolt rá.

  Ezúton köszönjük Dr. Gondos Istvánnak, hogy megszervezte ezt a nem mindennapi találkozót az intézményünkbe járó gyermekeknek!

  Köszönetünket fejezzük ki Dávid Péternek és a ZF Hungáriának is!

  Fényképek

  Videó

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.