• 2010. március 01. hétfő

2010. 02. 26-án, pénteken délelőtt a Pöttömke Óvoda udvarára megérkezett egy Nissan Navara Pickup rali autó, mely nem régen érkezett haza a Budapest-Bamako transzkontinentális autóversenyről. Az autót egri csapat vezette: Hegyi Viktor és Dávid Péter személyében, akik versenybíróként vettek részt a Budapest- Bamako Rallyn.

A bölcsődés és óvodás gyermekek nagy érdeklődéssel vették birtokba a járművet! Beleülhettek, felmehettek az autó rakodóterére. Megnézhették az autót működés közben és kérdéseket tehettek fel Dávid Péternek, aki örömmel válaszolt rá.

Ezúton köszönjük Dr. Gondos Istvánnak, hogy megszervezte ezt a nem mindennapi találkozót az intézményünkbe járó gyermekeknek!

Köszönetünket fejezzük ki Dávid Péternek és a ZF Hungáriának is!

Fényképek

Videó