• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2010. június 02. szerda

  Az első kistérségi Ovi Olimpián a Pöttömke Óvoda csapata
  2. helyezés
  t ért el a játékos sportvetélkedőn.

  Gratulálunk a szép teljesítményért!

  “Mi vagyunk a Pöttömkések, hajrá, hajrá, bumm!”

  ÚJ Képek


  Füzesabonyi Hírmondó 2010. IV. évfolyam 5. szám

  Közlekedési verseny a Besenyőtelki Bóbita Óvodában

  Mindannyiunk számára nagyon fontos dolog, hogy gyermekeinket otthon és az utcán egyaránt biztonságban tudhassuk. Ezért a közlekedés szabályainak elsajátítását már az óvodában elkezdik a gyerekek. Nagy lehetősége van annak, hogy megismerkedjenek a közlekedési szabályokkal, és megtanuljanak szabályosan közlekedni.

  Ennek szellemében írt ki közlekedési versenyt a térség óvodásainak, a besenyőtelki Bóbita Óvoda 2010. május 12-én. 9 óvodából érkeztek csapatok, ahol mindenki bebizonyíthatta ügyességét, tudását, a közlekedési szabályok ismeretében és biciklizésben. A Pöttömke Óvodát a körte csoport – Hegedűs Fanni, Káldi Tibor, Pásztor Flóra, Zug Gábor – csapata képviselte.

  Sok mindent megtanultak és alkalmaztak a hétköznapokban is, de hát egy verseny az mégiscsak más, sokkal érdekesebb és izgalmasabb. A szervezők rajz, elméleti és gyakorlati formában mérték fel a gyerekek felkészültségét. Kerékpárral úgy kellett végig menni az akadálypályán, hogy minél kevesebb hibapontot szerezzenek.

  Büszkék lehetünk a versenyen résztvevő gyerekekre, hiszen I. helyezést értek el, és elhozták a fődíjat, egy kerékpárt. De ami még ennél is fontosabb, hogy ők már biztosan nem futnak le az úttestre és tudják, hogy a zebrán a zöld lámpánál szabad átmenni.

  Szabó Lajosné Zsuzsa óvó néni

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.