• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2010. szeptember 10. péntek

  Ismét beköszöntött a szeptember, megkezdődtek a nevelési-oktatási intézményekben a dolgos hétköznapok. Óvodásaink, akik nemrég még a gondtalan játékot élvezték, az iskola padjaiban komoly elsősökké válva ízlelgetik a tanulás ezernyi lehetőségét. Helyükre az óvodába volt bölcsődések, és a családból jött új gyerekek érkeztek, akik ismerkednek az új környezettel, közösséggel, mely az elkövetkezendő három évben meghatározói lesznek személyiségfejlődésüknek. tovább

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.