• 2013. április 15. hétfő

Április 18. csütörtök (rossz idő esetén 23-án) délután 15:30-tól
    CSALÁDI MUNKADÉLUTÁNT SZERVEZÜNK
    .
    Kérjük, hogy ezen a napon minden kisgyermek hozzon 1 db virágpalántát.
    Délután az udvar rendezéshez kérünk segítséget (fák, bokrok, veszélyes ágak metszése, festés, kérjük, hogy eszközöket hozzanak, metszőolló, fűrész, gereblye, kapa, ásó …).
    A munkák befejeztével az Alapítvány ÖKO-kondéros finomsággal látja vendégül a segítőket.

Április 22. hétfő FÖLD NAPJA
    Ezen a napon:
    – gyere kerékpárral vagy gyalog
    – legyen rajtad valami FÖLD színű ruhadarab (zöld, barna, kék)

9:30 Megnyitó
    – Mozgásos, ismeretszerző vetélkedő, többállomásos játékok (szelektív hulladékgyűjtés, ismeretek állatokról, növényekről stb.) A lebonyolításhoz csoportonként 2-2 szülő segítségét kérjük!
    – Zöld büfé a gyerekeknek – az egészséges táplálkozás jegyében tavaszi zöldségfélékkel falatkák készítése, szülői segítséget kérünk.
    – Faültetés – a Bükki Nemzeti Park felajánlása, egy őshonos almafa
    – Kukamanók – Széchenyi István Általános Iskola II. osztályosainak zenés interaktív műsora a szelektív hulladékgyűjtésről.
    – Eredményhirdetés

A FÖLD VÉDELME KÖZÖS ÜGYÜNK, A FÖLD NAPJA CSELEKVŐ ÜNNEP, AMELY MINDANNYIUNK JÖVŐJÉRŐL SZÓL. CSELEKEDJ TE IS!