• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2013. október 02. szerda

  Mint tudjuk a Duropack évek óta támogatja a füzesabonyi óvodás gyerekeket.

  Idén februárban az egri Gárdonyi Géza Színházban az Óz című előadást nézhették meg a Pöttömke óvodások a cég jóvoltából. Az előadást megelőzően Szegediné Ildikó kérte a gyerekektől, hogy készítsenek élményrajzot a meséről. Már akkor terveikben szerepelt, hogy a gyermekrajzokból később majd kiállítást rendeznek a gyár épületében. A megnyitóra 2013. szeptember 26.-án került sor.

  Autóbusz várt minket az óvoda előtt, mivel ez túl hosszú séta lett volna a kicsiknek-nagyoknak egyaránt. Megérkezésünkkor kedves fogadtatásban volt részünk a vezetők és a dolgozók részéről. Hetek óta nagy lelkesedéssel készültünk angol nyelvű dalocskával erre a látogatásra, amit a rajzkiállítás megnyitása előtt énekeltünk el. Az ünnepélyes szalagátvágásra Ildikó felkérte Maruzs Miklósné intézményvezetőt és vele közösen a szalagot átvágva nyitották meg a délelőttöt. Ezzel szimbolizálva a gyár és az óvoda közötti jó kapcsolatot. Egy jelképes jelenléti ívre minden gyerek felrajzolta a jelét. A „sárga úton” elindulva megnézhettük az elkészült rajzokat és az előadásról készült fotókat. Az út végén sütikkel, gyümölcsökkel gazdagon megrakott tálak várták a gyerekeket. A finom falatok után, teli hassal „játékos totóra” került sor. Minden kérdésre helyes válaszokat tudtak adni, amiből látható volt, hogy a mese jelenetei a mai napig élénken élnek a gyerekek emlékeiben. Sok feladatot kaptak még a kicsik, színezők, feladatlapok, társasjátékok, ragasztás, festés közül választhattak. Minden csoport egy-egy meseszereplőt keltett életre saját fantáziája szerint. Előre kivágott kartonokból készült el: Dorka, a Bádog-ember, az Oroszlán, stb.

  Kellemesen elfáradva sok-sok élménnyel gazdagon utaztunk vissza az óvodába.

  Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni az önzetlen támogatásért, amit folyamatosan kapunk a Duropack részéről a gyerekek és a dolgozók nevében:

     Vass Anita és

                                                                                                              Papp Zsuzsanna

                                                                                                            óvodapedagógusok

  A kirándulásról készült képeket megtekinthetik a képgalériában.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.