• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2014. december 20. szombat

  A 2014-es nevelési évben is sok programot, rendezvényt és játékos tevékenységet terveztünk és szerveztünk a gyerekeknek.
  Elkezdődtek a téli jeles napok, hagyományok, ahol minél több pozitív élményt szerettünk volna nyújtani a gyerekeknek. Érezzék a közelgő ünnepek hangulatát, ismerjék meg a néphagyományokat, szokásokat és az összetartozás jelentőségét.
  November 26-án megérkezett a Duropack Mikulás, ekkor az Apacuka együttes műsorát tekinthették meg a gyerekek.DSCF2227
  December 1-jén a Galagonya bábszínház Mikulásos bábelőadással kedveskedett az óvodásoknak.

  December 5-én délelőtt megérkezett a Mikulás az óvodánkba. A gyerekeknek mikulás csomagot hozott és a csoportoknak pedig játékokkal kedveskedett.
  Immár 6. éve rendeztük meg a Luca-napi vásárt, mely minden évben igen sikeres volt. A szülőkkel, az idősekkel, az óvoda és bölcsőde dolgozóival együtt működve, s a közös munka eredményeként most is különleges, szebbnél szebb kézzel készített ajándéktárgyak, karácsonyi díszek, koszorúk készültek a vásárra.
  December 11-én 16 órakor nyitotta meg a vásár a kapuját, és 12-én 16 óráig tartott.
  A Dinnye csoportos gyerekek hagyományőrző műsorral köszöntötték a látogatókat, vendégeket.
  DSCF2454December 16-án a Cseresznye  csoportos gyerekek karácsonyi, meghitt műsorral, ajándékokkal köszöntötték az időseket.
  A sok rendezvény mellett a csoportok mindennapjaiban is megjelenik az ünnepvárás hangulata, és folyamatosan készülünk a közelgő ünnepekre. Díszeket, ajándékokat készítünk. Díszítjük az óvodánkat, érzelmi világuk, esztétikai érzéküket, közösségi magatartásukat, együttműködési képességüket, s a múlt iránti tiszteletüket fejlesztve.
  Szeretnénk megköszönni a szülőknek, az időseknek, a Pöttömke Alapítványnak, az óvoda és bölcsőde dolgozóinak a sok-sok segítséget, és az együttműködésüket, hogy e rendezvényeink sikeressé válhattak.

  Ezúton kívánunk Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket!

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.