• 2015. április 18. szombat

Óvodánkban immár hagyománnyá vált, hogy a Föld napi programsorozatunk részeként megrendezésre került a Családi munkadélután. Ezen a napon minden kisgyermek egy virágpalántát hozott magával az óvodába, amelyet a délután folyamán elültettünk. A Füzesabonyi Kertbarátkör is elfogadta meghívásunkat, nagy erővel dolgoztak udvarunk szebbé tételén. A szülők, nagyszülők is nagy számban érkeztek segíteni, a gyerekekkel és az óvoda dolgozóival elültették a virágpalántákat, lefestették az udvari játékokat. A munkadélután zárásaként zsíros kenyérrel kínáltuk a szorgos kis gyermekeket és a felnőtteket is.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a sok segítséget mind a szülőknek, nagyszülőknek és a Füzesabonyi Kertbarátkör tagjainak!

DSCF2734DSCF2792

DSCF2744DSCF2758