• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2015. április 18. szombat

  Óvodánkban immár hagyománnyá vált, hogy a Föld napi programsorozatunk részeként megrendezésre került a Családi munkadélután. Ezen a napon minden kisgyermek egy virágpalántát hozott magával az óvodába, amelyet a délután folyamán elültettünk. A Füzesabonyi Kertbarátkör is elfogadta meghívásunkat, nagy erővel dolgoztak udvarunk szebbé tételén. A szülők, nagyszülők is nagy számban érkeztek segíteni, a gyerekekkel és az óvoda dolgozóival elültették a virágpalántákat, lefestették az udvari játékokat. A munkadélután zárásaként zsíros kenyérrel kínáltuk a szorgos kis gyermekeket és a felnőtteket is.

  Ezúton is szeretnénk megköszönni a sok segítséget mind a szülőknek, nagyszülőknek és a Füzesabonyi Kertbarátkör tagjainak!

  DSCF2734DSCF2792

  DSCF2744DSCF2758

  DSCF2779

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.