• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2015. április 26. vasárnap

  A Föld védelme közös ügyünk, a Föld napja cselekvő ünnep, amely Mindannyiunk jövőjéről szól. Cselekedj Te is!

  Április 22-én ünnepeltük a Föld napját óvodánkban. Ezen a napon a gyerekek gyalog vagy kerékpárral érkeztek a környezet védelme érdekében. Minden gyermek és dolgozó “Föld színű” – zöld, kék vagy barna ruhába öltözött, és állatos képeket hoztak magukkal, melyeket közösen felragasztottunk. A megnyitó részeként elénekeltük az előző napok során megtanult Som virág, som virág… és az Ültess te is egy fát…című dalokat. A délelőtt folyamán a gyerekek mozgásos, ismeretszerző, ügyességi vetélkedőn vettek részt. A Föld napját egy közös tornával és gyümölcssaláta kóstolással zártuk.

  DSCF2843

  DSCF2869

  DSCF2857

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.