• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2015. november 04. szerda

  Idén ismét megrendezésre került a hagyománnyá vált vitamin nap.  Reggeltől folyamatosan készültek a csoportokban a finomabbnál finomabb magvas , gyümölcsös és zöldséges ételek, italok. 11 órától a tornateremben kezdetét vette a műsor, amit Böbe óvónéni és “Sün Balázs” tartottak.  A gyerekek bemutathatták az elkészült finomságokat, utána pedig jóízűen meg is kóstolhatták. Nagy örömünkre szolgált, hogy Molnár Richárd Alpolgármester úr, és a Kertbarát Kör tagjai elfogadták meghívásunkat  és részt vettek ebben a számunkra fontos eseményben.

  A rendezvény során készült képek megtekinthetőek lesznek a galériában.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.