• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. január 26. kedd

  Elindult az év a Pöttömke Óvodában. Az ünnepi feltöltődés, az otthon melege után nehezen sikerült a visszaszokás a gyermekek számára. Voltak, akik még hét közepén is nehezen szokták meg újra a korai kelést. A várva-várt hó is megérkezett, így a gyerekek megtapasztalhatták a tél örömeit, a tél szépségét. Ilyenkor télen a hagyományápolás része a szövés-fonás, mely a gyerekeknek nagy élményt nyújt. Ha kicsiben is, de megismertetjük őket a régmúlt idők foglalatosságaival. A „csendes” januárban egy nagyon fontos program a Harlekin-bábszínház műsora szakította meg a nyugodt hosszú hónapot. 2016.01.12-én a „Szegény ember hegedűje”-t nézhették meg a gyerekek az őket kísérő pedagógusokkal. Már csak a szülői értekezletek szakítják meg mindennapjainkat, melyre ezúton is szeretettel várunk minden kedves Szülőt.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.