• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. február 12. péntek

  A farsang 2016. február 11-én nagyon jó hangulatban telt. Az Alapítvány felajánlásával a “Tekergő” zenekar mulattatta a kicsiket és nagyokat egyaránt. A gyerekek mindenféle farsangi jelmezbe bújva izgalommal telve várták a jeles napot. Kellemesen elfáradva tele élménnyel zártuk a rendezvényt. A kisze báb égetés a tavaszváró rendezvénysorozat egyik fontos eseménye, melyet az esős idő miatt péntekre halasztottunk.Az idei évben a Dinnye csoport vezetésével űzzük el a telet, verssel, mondókákkal, énekkel, kereplővel, cintányérral, csörömpöléssel.  A kisze bábra minden csoport ráköti  a “rosszat” amit a bábbal együtt égetünk el.

  DSCF4375DSCF4304

  DSCF4300DSCF4293

  DSCF4264

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.