• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. március 07. hétfő

  A Generali Biztósító által kiírt  pályázaton 150.000 Ft-ot nyertünk . E pályázat finanszírozásával, az udvari játékok felújítását terveztük, valamint egy teljesen új csúszdát is kaphattunk. Még néhány játék festése,/ baleset mentesítése betonozással/ is belefért a költségekbe, mellette egy programunk gyümölcsszükségletét is biztosítani tudjuk. A maradék pénzből 2016. március 22-én a nagycsoportosokkal a poroszlói Tisza-tavi ÖKOCENTRUM-ot látogatjuk meg busszal.

  Íme egy pár kép a felújításról:

  DSCF4461

  DSCF4467

  DSCF4464

   

   

   

   

   

   

   

   

  DSCF4466

   

  Előtte azonban a március 15. ünneplését úgy terveztük, hogy a három korosztályt más-más emlékműhöz visszük. A kiscsoportosok az iskola melletti parkba, a középső csoportosok a volt Gelej-fogadóhoz, a nagycsoportosok pedig a Teleki Blanka Általános iskola melletti emlékműnél tűzik ki az általuk készített zászlókat és dalokkal, versekkel emlékeznek meg a nagy napról.

  2016. március 12. a jótékonysági Batyus bál napja, amelyre nagy lelkesedéssel készülünk/ gyerekek, felnőttek, szülők, dolgozók egyaránt/ és szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.

  2016. március 16-án a Galagonya bábszínház Vándormanók című előadását tekinthetik meg a gyerekek óvodánkban.

  2016. március 31-én a Harlekin Bábszínházba visszük a bérlettel rendelkező gyerekeket, ahol a Bambi című művet tekinthetik meg.

  A márciusi  hónapban még egy nagyon fontos dolog előtt állunk, mivel az AUTMENTOR 2015. pályázat nyertesei is lettünk. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt pályázaton 350.000 Ft-ot nyertünk. E pénz az autista gyermekek ellátásához kapcsolódó finanszírozásra, a vele foglalkozó pedagógus továbbképzésére, szakirodalomra és fejlesztő játékokra fordítható.

   

   

   

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.