• Arhívum: április 13th, 2016

• 2016. április 13. szerda

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a Füzesabonyi Pöttömke Óvoda és Bölcsődében a 2016/2017. nevelési évre az

óvodai beíratkozás időpontja:

2016. május 02- május 04-ig

8:00-16:00-ig

Azokat a gyerekeket kell beíratni, akik 2017. augusztus 31-ig betöltik a 3. életévüket.

Szükséges iratok:

• gyermek lakcímkártyája
    •  gyermek születési anyakönyvi kivonata
    • gyermek taj kártyája
    • kedvezményre jogosító igazolás /pl. rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről szóló érvényes határozat/

Várjuk nagy szeretettel leendő

ovisainkat és a kedves szülőket!

• 2016. április 13. szerda

A Pöttömke Óvoda és a Pöttömke Alapítvány közös rendezvénye.

Várható programok:

2016. április 19. A Kertbarát Kör tagjai segítenek az óvodai kiskertek kialakításában,rendezésében.

2016. április 20-án Családi munkadélutánt szervezünk, melyre várjuk szeretettel a segíteni vágyó szülőket.

2016. április 22-én mozgásos ismeretszerző vetélkedőkön , ügyességi játékokban vesznek részt az óvodások és a meghívott vendégek.

• 2016. április 13. szerda

2016. március 25-én a Média Kft. szervezésében a “Húsvéti Nyuszi” ellátogatott hozzánk, így a gyerekek nagy örömére tojásvadászaton bizonyíthatták ügyességüket. A képeket a http://fuzeshirek.hu/tojasvadaszat-a-fuzesabonyi-bolcsikben-es-ovikban/honlapon tekinthetik meg az érdeklődők.

Óvodánkba látogatott Stiller Tamás, aki a nagycsoportos gyermekeknek hozott egy Környezettudatos életmódra ösztönző, környezetvédelmi társasjátékot ajándékba.

2016. március 31-én Egerbe a Harlekin Bábszínházban nézhettük meg a “Bambi” című előadást, mely nagyon tetszett a gyerekeknek és a felnőtteknek egyaránt. Színvonalas musicalt láthattak az érdeklődők.

Április 1-én a Tanítónénik látogatták meg óvodánkat, a leendő első osztályosok örömmel fogadták érdeklődésüket.

2016. április 6-án  16:00-kor Autmentor szülői értekezleten vehettek részt a szülők. Az előadás témája “Problémás viselkedés megelőzése és kezelése óvodás korban az iskola kezdetéig. Agresszió, autoagresszió”.

Előadó: Kis Istvánné Mentor pedagógus volt.

Ugyanazon a héten csütörtökön a Szülői igények alapján Ortopédiai szűrés (Talp, gerinc és tartásvizsgálat) volt intézményünkben.

2016. április 11-én a Költészet napján vettünk részt a gyerekekkel  Füzesabony központjában megrendezett műsoron.

DSCF4628

DSCF4630

DSCF4631

DSCF4632