• 2016. április 28. csütörtök

ADNI-ÖRÖM !

Kedves Anyukák!

Bizonyára többen hallottak arról, hogy van Budapest 8. kerületében egy óvoda, amely a köztudatban HAJLÉKTALAN óvodaként ismert. Nos ez az óvoda nem hajléktalan, hanem mélyszegénységben élő családok gyermekeit fogadja, s biztosítja számukra, / 40 fő /az emberhez méltó körülményt, megfelelő ruházatot, élelmet, játékokat. Az óvoda 2005-ben alakult, a Wesley János Lelkészképző Főiskola egyik tantermében. A Főiskola rektora Iványi Gábor, aki a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség elnöke is, aki nyilatkozatában elmondta, ezek a gyerekek nem hajléktalanok, de segítség kell nekik! A normatív támogatás a fenntartáshoz is alig elegendő, szükségük van a támogatásra. Örömmel és nagy köszönettel fogadják óvodásaik részére a ruhaneműt, cipőt, játékeszközöket, tartós élelmiszert……Önök, kedves szülők már bizonyították, hogy nem közömbösek a nehéz körülmények között élő gyermekek iránt, / Gálocsi gyerekeknek karácsonyra játékgyűjtés / szívesen segítenek.

Kérjük, ha tehetik most is segítsenek!

A folyosón elhelyezett szívecskés dobozba várjuk az óvodásoknak való ruhaneműt, cipőt, játékot.

Az összegyűlt adományt egy volt óvodásunk anyukája viszi el és adja át személyesen az óvoda vezetőjének.

Kedves Anyukák! Nemsokára Gyermeknap, szerezzünk örömet ezeknek a gyermekeknek, aki tud segítsen.

Együttműködésüket köszönjük!

Pöttömke Alapítvány