• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. április 28. csütörtök

  A POK, és a Füzesabonyi Pöttömke Óvoda által szervezett műhelymunka, melynek szaktanácsadója Márkus Róbert, a Pöttömke Óvoda nevelőtestületének, és a környező óvodák és iskolák érdeklődő pedagógusainak 2016. április 27-én 13 órától előadást tartott intézményünk tornatermében. Nagyon nagy érdeklődést mutattak a pedagógusok, szép számmal jelentek meg a műhelyfoglalkozáson. A rendezvény nagyon jó hangulatban telt, melynek zárásaként a résztvevők elégedettségüknek hangot is adtak. Íme néhány kép!

  DSCF4995

  DSCF5002

  DSCF5003

  DSCF5005

  DSCF5006

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.