• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. május 26. csütörtök

  Május 5-én vállalkozók játékfelajánlásokkal lepték meg az óvodánkat. Az átadáson részt vett többek között Nyitrai Zsolt országgyűlési képviselő, Nagy Csaba polgármester úr, a közismert Dukai Regina énekes modell. Az eseményt a Tv2 is megörökítette, amit az Aktív című műsorban láthattak. Az ajándékok kiosztása előtt a gyerekeket pizzával vendégelték meg, amit  jóízűen el is fogyasztottak! A lakmározás után került sor  a meglepetés ajándékok átadására, amit azonnal ki is próbáltak a gyerekek. Kaptunk homokozó játékokat, dömpereket, ugráló köteleket, tollasütőt, ügyességi játékokat, labdákat …

  DSCF5136

  DSCF5143

  DSCF5147

  DSCF5096

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.