• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. június 08. szerda

  Május legszebb ünnepe az anyák napja. A lurkók édesanyjuknak saját készítésű ajándékkal és virággal kedveskedtek. Mindezt bensőséges hangulatban, versek és dalok kíséretében nyújtották át szeretettel az édesanyák nagy örömére.

  2016. május első heteiben a csoportok a tervezett kirándulásaikon: Gyöngyösön, Szilvásváradon és Poroszlón voltak.

  A május következő programjaként a Civil Expo-n vettünk részt, a gyermekek által készített rajzokkal, különböző alkotásokkal díszített sátorban kézműveskedéssel vártuk az érdeklődőket. Az intézményünk nagycsoportosai “Tűztánccal” kedveskedtek a jelenlévőknek.

  Május utolsó hete a gyermeknapi programok sorozatáról szólt. Május 24-én bicikli túrát szerveztünk, mely az esős idő miatt rövidített túraként, Füzesabony utcáira korlátozódott. A következő napon a Harlekin -bérletes gyermekek a Pinokkió című előadáson vehettek részt.  A gyermeknapi program folytatásaként Szajlai Szabolcs bűvész műsorával “varázsolta”el a gyerekeket. Közben a társa lufiból  kutyust és kardot hajtogatott, melyet a gyerekek az izgalmas nap végén hazavihettek.

  Péntek a hét utolsó napja sűrű programokkal várta a csoportokat. Az alapítvány ugráló várat biztosított egész napra. A délelőtt folyamán a tűzoltó autó rejtelmeibe tekinthettek be, utána Nagy Csaba polgármester úr és Molnár Richárd alpolgármester úr adta át a fejlesztő játékokat a gyermekek részére,  melyet az önkormányzat felajánlásából vásárolhattunk meg. Ezúton is köszönjük Nekik! Az izgalmak folytatásaként fagyizással, ezzel párhuzamosan trambulinozással, ugrálóvárazással telt a délelőtt. Ebéd után a nagycsoportosok ébren maradhattak így az érkező rendőr autó titkait tudták felfedezni.  Ébredés után a kicsik és nagyok közösen játszhattak a rendelkezésre álló játékeszközökkel.

  Május 30, június 1 és 2-án a csoportokban megtartották az évzáró ünnepségeket. A gyerekek büszkén álltak a szülők, nagyszülők, rokonok előtt, hiszen ízelítőt nyújthattak a nevelési év közben szerzett tudásukról.

  Utoljára, de nem utolsó sorban szeretnénk megköszönni a szülők újabb segítségét! Köszönjük, hogy lehetőséget biztosítottak,  gyermeknap alkalmából így segítséget nyújthattunk játék és ruhanemű felajánlásaikkal.

  Civil Expo:

  HDP_0149

  HDP_0151

  HDP_0152

  HDP_0159

  Gyermeknap:

  HDP_0168

  HDP_0171

  HDP_0175

  HDP_0179

  HDP_0183

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.