• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. szeptember 21. szerda

  A nyáron elnyert ” Tűzről pattant” alkotói pályázaton a ” Legkreatívabb óvoda 2016″ cím elnyerése mellé ajándékként egy tűzoltó bemutatót nyertünk. Erre a bemutatóra ma , 2016. szeptember 21-én került sor intézményünkben. A füzesabonyi Katasztrófavédelem munkatársai nagy lelkesedéssel jöttek el “gyermekeinkhez”, a gyerekek a “Tűz, Tűz! ” című dalocskával köszöntötték őket. A délelőtt folyamán megtekinthették a tűzoltó autó minden tartozékát, felpróbálhatták a tűzoltó ruhákat és kipróbálhatták a szerszámokat.  A nap fénypontja, amikor megszólalt udvarunkon a sziréna.  Zárásként a tűzoltásból is kaphattak ízelítőt.

  Íme pár kép:

  DSCF5488

  DSCF5530

  DSCF5525

  DSCF5536

  DSCF5524

  DSCF5522

  DSCF5516

  DSCF5514

  DSCF5513

  DSCF5511

  DSCF5508

  DSCF5495

  DSCF5490

   

   

   

   

   

   

   

  Köszönjük szépen a pályázat kiíróinak és a szervezésben résztvevőknek az önzetlen segítséget. Köszönetünket szeretnénk kifejezni a füzesabonyi Katasztrófavédelem munkatársainak a gyermekekhez való pozitív hozzáállásukat és Nagy Gergely tűzoltó századosnak a program szervezésében nyújtott segítségét.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.