• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2016. október 06. csütörtök

  2016. október 4-én, az Állatok világnapján, a Pöttömke Alapítvány és óvodánk megtartotta az első Vers- és verses-mesemondó versenyét, ” Én elmentem a vásárba” címmel. A zsűri 33 kisgyermek előadását hallgatta meg, akik a járás óvodásai közül kerültek ki. Reggel 9:30-kor kezdődött a regisztráció, a megnyitó pedig 10 órakor. A két esemény között kaláccsal  és kakaóval vártuk a vendégeket.

  A megnyitóra Somogyi Imre a Civil Kerekasztal kuratóriumának elnöke is megjelent valamint a Városi TV is elfogadta meghívásunkat. A zsűri 3 főből állt: a zsűri elnöke Molnár István, a Heves Megyei Pedagógiai Szakszolgálat  Füzesabonyi Tagintézményének dolgozója, aki 2016. szeptember 1-től újra intézményünk logopédusa. Az egyik tag Rauszné Úrhegyi Aranka, aki a Széchenyi István Katolikus Általános Iskola nyugalmazott pedagógusa. A másik tag Skorcze Flóriánné Editke néni, aki a Füzesabonyi Könyvtár nyugalmazott dolgozója.

  A verseny 3 fordulóban zajlott, 2 kategóriában volt meghirdetve: vers- és verses -mese. A gyerekek és a pedagógusok nagy izgalommal várták a szereplést, mindenki jól vette az akadályokat. Várakozás közben a gyerekek 2 csoportban kreatív tevékenységekkel múlatták az időt. A verseny végén, amíg a zsűri döntött a helyezéseket illetően, addig a gyerekeket és vendégeket pizzával kínáltuk. Rövid időn belül döntött a zsűri és az ajándékokat ünnepélyes keretek között vehették át a gyerekek. Minden ovis ajándékban részesült, melyet a Pöttömke Alapítvány és a Civil Kerekasztal pályázatán elnyert összegből finanszíroztunk. A két kategóriában 3-3 helyezett és két különdíjas is kapott külön ajándékokat. A gyerekek és szülők elégedetten távoztak a rendezvény végén. Bízunk benne, hogy jövőre is sikerül megrendeznünk, a Pöttömke Alapítvánnyal karöltve ezt, a járásunkban egyedülálló és színvonalas versenyt.

  Akikre büszkék lehetünk:

  Vers kategóriában:

  1. helyezett: Balogh Barnabás Százszorszép Napközi Otthonos Óvoda Kál
  2. . helyezett: Németh Gergő Gábor Füzesabonyi Pöttömke Óvoda
  3. helyezett: Szabó Lionel Füzesabonyi Pöttömke Óvoda    

        Különdíj: Juhász Martin Füzesabonyi Pöttömke Óvoda

  Verses-mese kategóriában:

  1. Mlinkó Vanda Füzesabonyi Pöttömke Óvoda
  2. Vollai Liliána Besenyőteleki Bóbita Óvoda és Bölcsöde
  3. Tóth Viktória Anna Százszorszép Napközi Otthonos Óvoda Kál

  Különdíj: Prókai Barna Zsombor Kápolnai Tündérkert Óvoda Aldebrői Tagóvodája

   

  DSCF5777

  DSCF5579

  DSCF5575

  DSCF5580

  DSCF5581

  DSCF5583

  DSCF5588

  DSCF5592

  DSCF5752

   

   

   

   

   

   

   

  DSCF5745

  DSCF5732

  DSCF5719

  DSCF5709

  DSCF5704

  DSCF5702

  DSCF5669

  DSCF5662

  DSCF5637

  DSCF5618

  DSCF5615

  DSCF5794

  További képeket az óvoda facebook oldalán láthatnak: Pöttömke Óvoda Füzesabony címen

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.