• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2017. március 21. kedd

  2017. március 14-re meghívást kaptunk a Füzesabonyi Könyvtárba. A könyvtár dolgozói az ünneppel kapcsolatos interaktív kérdezz-felelek játékkal készültek nagycsoportosaink részére. A játék végére a forradalommal foglalkozó, az ismereteket  elmélyítő színezőkkel várták a gyerekeket.

  A szokásainkhoz híven a kiscsoportosok csak a közeli emlékművet, a Széchenyi István Katolikus Általános Iskola előtti parkot keresték fel zászlóikkal. A középső csoportosok a “Gelej soron” a Petőfi Sándor emléktáblához vitték megemlékezésük zászlaját.  A nagycsoportosok  a Teleki Blanka Általános Iskola melletti parkban mondták el az emlékműnél az ünnepre megtanult versüket, énekelték a forradalmi dalokat és ezzel egy időben helyezték el a nemzeti színű ajándékaikat.

  DSCF2400

  DSCF2414

  DSCF2419

  DSCF6663

  DSCF6669

  DSCF6671

  DSCF6677

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.