• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2017. június 06. kedd

  A gyereknap alkalmából több program is várta a gyerekeket. Reggel 9 órától az egyik anyuka ( Mészáros Krisztina) csillámtetoválást készített az ovisoknak, akik természetesen hatalmas örömmel fogadták őt! A gyerekek egész nap élvezhették az ugrálóvár örömeit is.  Az alapítvány jóvoltából az összes csoport elmehetett fagyizni.  i  Délután 15 órától a Zenebona társulat teremtett fergeteges hangulatot, amit kicsik és nagyok is élveztek.

  Az önkormányzatnak is köszönjük szépen az anyagi hozzájárulást, amelyet a későbbiekben fogunk felhasználni, amelyről szintén beszámolunk majd.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.