• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2017. június 06. kedd

  Május 18-án és 25-én  végre elérkezett a várva várt kirándulás a szamóca, szilva, dinnye és a körte  csoportos gyerekeknek is. A busz egészen Tiszaderzsig, a Dinó parkig meg sem állt velük,melyet az önkormányzat finanszírozott Ezúton is szeretnénk megköszönni Nagy Csaba polgármester úrnak a támogatást, mellyel hozzájárult a kirándulás sikeréhez. Igazi kis régészként felfedezhették a homokban eldugott dinó “csontokat”, ugrálhattak dinós ugrálóvárban, filmet nézhettek és  megcsodálhatták milyen hatalmasak is voltak ezek az állatok régen. Íme néhány kép:

   

   

   

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.