• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. február 08. csütörtök

  A farsangi előkészületek már a hét elején elkezdődtek, farsangi dalokat, verseket, meséket tanultak a gyerekek, bohócokat, álarcokat színeztek.  Február 7-én pedig elérkezett a várva várt nap. Reggeltől minden csoportban fergeteges parti vette kezdetét, amelyet a Kölyökidő farsangi műsora koronázott meg. Idén is igen ötletesek voltak a kedves szülők, a pókembertől a póniig minden féle mesefigura, állat, jármű képviselte magát jelmez formájában.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.