• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. április 04. szerda

  A március 15-i nemzeti ünnepet megelőzően, óvodánk korosztályonként más-más helyszínen emlékezett meg a szabadságharcról. A nagycsoportosok korán reggel a Széchenyi István Katolikus Általános Iskolában kezdték a megemlékezést, egy iskolai ünnepségen való részvétellel. A középső csoportosok a nagyokkal együtt a Teleki Blanka Általános Iskola előtti emlékműnél tették le emlékezésük zálogát. A kiscsoportosok az óvoda közelében található emlékműnél mondták el verseiket és dalaikat.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.