• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. április 04. szerda

  Nagyon kellemes meghívásnak tettünk eleget, a Média Kft. , és a Füzesabony-Szihalom Szociális, Család- és Gyermekjóléti Központ munkatársainak jóvoltából, amikor 2018. március 29-én részt vettünk a “Tojásvadászaton” a füzesabonyi Közparkban. A rossz idő ellenére a gyerekek boldogan keresték meg a rájuk váró tojásokat.

  A felvétel a Füzes Hírek honlapján található, link:

  Tojásvadászat

  Az egyik óvodásunk aranyos apukája, Gulyás Imre  meglepte a gyerekeket Húsvét alkalmából és két fekete kisbáránnyal, valamint nyuszikkal várta a vissza érkező gyerekeket. Köszönjük szépen a lehetőséget az állatsimogatásra!

   

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.