• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. április 04. szerda

  Március 22-én a rossz idő ellenére is sikerült megszerveznünk a Víz-világnapi rendezvényünket, mely az intézményen belül zajlott. A pedagógiai asszisztenseknek és az egyik dajka néninek köszönhetően a gyermekek minden állomáson megtapasztalhatták a víz és a vizes játékok fantasztikus csodáit. A program zárásaként az egyik gyakorló óvónénink táncos mulatsággal varázsolta el a közönséget. Nagyon színvonalas és jó kedvű napon vett részt az intézmény “apraja és nagyja”.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.