• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. május 08. kedd

  Április 17-én a Füzesabonyi Kertbarátkör Egyesület tagjaival és a szülőkkel közös kertészkedéssel nyitottuk meg a Föld Napjának programjait.  A csoportok sok-sok virágot, és vetőmagokat kaptak az előző hét folyamán, amit kedden nagy  örömmel és izgalommal ültettek el a gyerekek, a Kertbarátkörnek köszönhetően rendbe tett kertünkbe.  A “fárasztó” munka után finom zsíros, nutellás és lekváros kenyér volt a jutalom, az alapítványunk felajánlásával.

  Április 20-án , vetélkedővel töltöttük a délelőttöt. A gyerekek 6 helyszínen próbálták megoldani a feladatokat. Volt szelektív hulladékgyűjtés, kirakó, kérdezz-felelek, zsákban ugrás , “földrengés” játék, helyfoglaló… Az önkormányzat által kapott gyümölcsökből a gyerekek finom gyümölcssalátát készítettek, amit a vidám délelőtt után boldogan el is fogyasztottak.

  Köszönjük szépen a segítséget az Önkormányzatnak, a Kertbarátkör tagjainak és a szülőknek!

   

   

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.