• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. augusztus 29. szerda

  Május közepén minden csoportban eredményesen lezajlott az évzáró- és ballagási ünnepség. Ezúton is kívánunk minden volt óvodásunknak sikerekben gazdag évkezdést!

  Június elején, az időjárásnak is köszönhetően, minden csoport nagy élményekkel tért haza a kirándulásról. Nyáron három csoportban működtünk, s vendégszeretetünket élvezhették a telepi óvodások. A két óvoda gyerekei között jó kapcsolat alakult ki, közösen, együtt játszottak.

  A nyári óvodát élménydúsabbá tette a Kreatív kedd és csütörtök, ahol remek alkotásokat, nyárral kapcsolatos dolgokat készíthettek a gyerekek, és fejleszthették kézügyességüket. A mozgás és zene is fontos szerepet játszott a nyáron. Zumba keretében táncos mulatságot szerveztünk egy-egy délelőtt, amelyet nagyon élveztek a gyerekek. A párakapu folyamatosan biztosította a hűsölés lehetőségét a nagy nyári melegben.

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.