• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. augusztus 29. szerda

  Nyílt napot szerveztünk az újonnan érkező gyermekek és szüleik számára, hogy betekintést nyerjenek óvodánk csoportjainak hétköznapjaiba, megismerkedjenek az óvoda épületével, a csoport napirendjével, a leendő csoporttársakkal, óvónénikkel, dajka nénikkel és pedagógiai asszisztensekkel. Erre augusztus 29-én (szerdán) került sor. Örömmel vettük, hogy sok szülő, gyermek mutatott érdeklődést a nyílt napunk iránt. A csoportok óvodapedagógusai megismertették a szülőkkel, gyerekekkel a csoport játékait, berendezéseit, a jövőben szükséges eszközöket, illetve a beszoktatás rendjét.

  Köszönjük a gyermekek és szülők részvételét! Reméljük, hogy a gyermekek új élményekkel tértek haza!

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.