• 2018. augusztus 29. szerda

Nyílt napot szerveztünk az újonnan érkező gyermekek és szüleik számára, hogy betekintést nyerjenek óvodánk csoportjainak hétköznapjaiba, megismerkedjenek az óvoda épületével, a csoport napirendjével, a leendő csoporttársakkal, óvónénikkel, dajka nénikkel és pedagógiai asszisztensekkel. Erre augusztus 29-én (szerdán) került sor. Örömmel vettük, hogy sok szülő, gyermek mutatott érdeklődést a nyílt napunk iránt. A csoportok óvodapedagógusai megismertették a szülőkkel, gyerekekkel a csoport játékait, berendezéseit, a jövőben szükséges eszközöket, illetve a beszoktatás rendjét.

Köszönjük a gyermekek és szülők részvételét! Reméljük, hogy a gyermekek új élményekkel tértek haza!