• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. október 19. péntek

  2018. október 18-án (csütörtökön) szerveztük meg a már hagyománnyá vált Vitamin napunkat. Ebben az évben a csoportok szabadon választhattak gyümölcsök, zöldségek, magvak közül, bármiből bármit készíthettek. Nagy örömmel fogadtuk a lelkes szülők támogatását, akik ötletes és ízletes süteményekkel, kreációkkal készültek erre a napra. A kicsik is büszkék lehettek szüleikre, és nemcsak otthon, hanem az óvodában is lehetőségük volt a gyerekeknek közös munkálkodásra. A mindenki Gábor bácsijának köszönhetően az óvodánk udvarán a csoportok és a Kertbarát Kör által ültetett és gondozott gyümölcsökből és zöldségekből finom aszalt gyümölcsök és chipsek is felkerültek az asztalokra.

  Ezúton szeretnénk megköszönni a támogatást az Önkormányzatunknak és a Pöttömke Alapítványnak, akik anyagi hozzájárulással segítették ezt a rendezvényt!

  Köszönjük, hogy a Kertbarát Kör tagjai elfogadták meghívásunkat és részt vettek számunkra fontos eseményünkön!

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.