• 2018. november 13. kedd

A Márton nap hetében minden nap a libás tevékenységekről szólt. A gyerekek az ünnephez kapcsolódó verseket, meséket tanultak, lámpásokat készítettek, amellyel Márton legendájára emlékeztünk.

Csütörtökön ünnepségünk keretén belül látogatott el hozzánk az egerszalóki Tekergő Zenekar, akik fergeteges hangulatú táncházzal készültek.

A mulatság pénteken folytatódott. Az Alma csoportosok készültek egy kis műsorral, amelyben az óvoda többi gyermeke is bekapcsolódhatott egy közös tánccal.

Ezúton szeretnénk megköszönni az Önkormányzatnak, hogy a program zárásaképpen a gyerekek libazsíros kenyeret kóstolhattak lilahagymával.