• Arhívum: december 7th, 2018

• 2018. december 07. péntek

2018. december 6-án (csütörtökön) Miklós napján újra ellátogatott a Pöttömke Óvodába és Bölcsődébe a Mikulás. Izgatottan, vidám versekkel, dalokkal, körjátékokkal, süteményekkel vártuk a Nagyszakállút. Nagy örömünkre sok finomsággal megtelített csomagokkal és különleges, érdekes játékokkal töltötte meg puttonyát a csoportok gyermekei számára!

Ezúton is köszönjük Füzesabony Város Önkormányzatának a csomagokat, és a Pöttömke Alapítványnak az általa felajánlott összegből vásárolt játékokat!

• 2018. december 07. péntek

2018. november 22-én (csütörtökön) a gyermekek nagy örömére újra ellátogatott óvodánkba a Galagonya Bábszínház. Ismét színes, humoros, esztétikus előadással szórakoztatták a Pöttömke Óvoda gyerkőceit. Az előadás címe A három kismalac volt. Egy vidám, boldog délelőttöt szereztek a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt a meséjükkel a bábszínészek. Ezúton is köszönjük szépen!