• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. december 10. hétfő

  2018. december 10-én (hétfőn) az Országos Magyar Méhészeti Egyesület egyik tagja, Balog Csaba méhész látogatott el óvodánkba. Látogatásának célja, hogy már gyermekkorban megismertesse a hazai méz fogyasztásának fontosságát, a méhek, darazsak jellemzőit, védelmüket. Mindezt szemléltetőeszközökkel mutatta be a gyermekeknek. A játékos előadás után háromfajta mézet kóstolhattak keksszel: akác-, vegyes virág- és napraforgó mézet.

  Ezúton is köszönjük Balog Csabának, hogy ilyen élménydús előadásban lehetett részünk!

  Reméljük, hogy jövőre újra találkozunk!

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.