• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2018. december 22. szombat

  December 19-én (szerdán) a Közösségi Házban a Teleki Blanka Általános Iskola növendékeinek karácsonyi meséjét néztük meg és énekkarának műsorát tekintettük meg a gyerekekkel. December 21-én (pénteken) pedig a Széchenyi István Katolikus Általános Iskola 4. osztályos tanulóinak látványos előadását tekintettük meg a nagycsoportosokkal az iskola tornatermében. A műsorok által ráhangolódtunk a karácsonyi ünnepre.

  Gratulálunk a felkészítő tanároknak, és köszönjük a meghívást!

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.