• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2019. március 28. csütörtök

  Kedves Szülők!

  Ne hagyja veszni adója 1%-át – Gondoljon ránk! Kérjük, adója 1%-ával támogassa alapítványunkat, amelyből a gyerekek óvodai napját igyekszünk színesebbé, élményekkel telivé varázsolni. Alapítványunk támogatásával több rendezvényt, kirándulást, nyáron kézműves foglalkozásokat szervezhetünk, és bővíthetjük udvari- és csoportszobai játéktárunkat.

  Pöttömke Alapítvány adószáma: 18582846-1-10

  Köszönettel:

  Az Alapítvány és a Pöttömke Óvoda és Bölcsőde dolgozói

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.