• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2019. március 28. csütörtök

  Hétfő óta szorgoskodtak az ovisok a különböző vízzel kapcsolatos dekorációk készítésével, elsétáltak a víztoronyhoz, az artézi kúthoz és a Laskóhoz. Mindemellett sok érdekes információt hallhattak, és megtanulták, hogy óvni kell a vízkészletet, valamint azt, hogy a víz nélkülözhetetlen az élethez. Képekben rögzítettük mindennapos vizes tevékenységeinket:

  • a fogmosást,
  • a víz ivást,
  • kézmosást,
  • növények meglocsolását,
  • madáritatók feltöltését,
  • játékos buborékfújás.
  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.