• Arhívum: május 2nd, 2019

• 2019. május 02. csütörtök

Április 26-án immáron 10. alkalommal szervezték meg Kálban a mesemondó versenyt. Az óvodánkat Sponga Shenon Niké (alma csoport) és Pankotai Benjamin Mohamed (szilva csoport ) képviselte, igen nagy sikerrel, Benjamin külön díjban részesült. A gyerekeket finom reggelivel, különleges kézműves foglalkozásokkal , interaktív táblával várták. A mesemondó eredményhirdetése után egy meglepetés műsor következett, amibe bevonták a kicsiket, a szülőket és az óvó néniket is egyaránt.

• 2019. május 02. csütörtök

Hét darab vérszilvafát ültettek el hétfőn az Óvodánk Egyetértés úti bejáratánál a Föld napjához és a Zöld városközpont projekthez kapcsolódva. A csemetéket az önkormányzat, intézmények és civil szervezetek fogadták örökbe:

– Füzesabony Város Önkormányzata,
    – Pöttömke Alapítvány,
    – Füzesabonyi Természetbarát Egyesület,
    – Rászorultakért Alapítvány,
    – Füzesabonyi Kertbarát Kör,
    – Füzesabony-Szihalom Szociális, Család- és Gyermekjóléti Központ,
    – Pinkóczy Mazsorett Egyesület.