• пресс-релизы
 • статьи для сайта
 • новости для сайта
 • тексты для буклетов
 • написать коммерческое предложение
 • написать продающий текст
 • слоган
 • нейминг
 • копирайтинг киев
 • рекламная кампания
 • биржи статей
 • Szerző:
  • 2019. október 21. hétfő

  2019. október 21-én (hétfőn) visszalátogattak óvodánkba a most már elsős iskolások. Nagy örömmel fedezték fel ismét az óvoda udvarának zeg-zugait, újra játszhattak a régi pajtásokkal, megismerkedhettek új gyermekekkel. Büszkén meséltek óvó nénijüknek eredményes, sikeres évkezdéseikről, iskolás élményeikről. Kis ajándékkal kedveskedtünk nekik.

  Reméljük, hogy gyakran ellátogatnak hozzánk! Köszönjük, hogy élménytelivé tettétek ezt a napot számunkra!

  A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

  Hozzászólások zárolva.