• 2019. november 10. vasárnap

Márton nap előtti héten már minden csoport libás tevékenységekkel töltötte az idejét: verseket, dalokat, körjátékokat tanultak, megismerkedtek
    Márton legendájával, kreatív libás lámpásokat díszítettek.

2019. november 6-án (szerdán) a Szamóca csoport előadását
    nézhették meg a Pöttömke Óvoda gyermekei.

2019. november 7-én (csütörtökön) pedig minden érdeklődőt sok szeretettel vártak műsoruk megtekintésére.
    Első alkalommal került megrendezésre az óvodában
    a Márton napi felvonulás, amelyre nagy izgalommal készülődtek a gyermekek a lámpások készítésével.
    Minden gyerkőc szüleivel, családtagjaival kis lámpások kíséretében tettek egy nagy kört az óvoda körül.
    A felvonulás után finom süteményekkel, forró teával kedveskedtünk a vendégeknek.

Ezúton is köszönjük minden kedves szülő, résztvevő támogató közreműködését eseményünk sikeres lezajlásában,
    bízunk benne, hogy mindenki jól érezte magát!

Reméljük, hogy a Márton napi felvonulás óvodánk hagyományává válik!