Arhívum: december 17th, 2019

• 2019. december 17. kedd

Idén is gondoltunk a környezetünkben élő madarakra a karácsony közeledtével.

Fokozatosan figyelemmel kísérjük a madáretetők ellátottságát, igyekszünk törekedni arra, hogy elegendő táplálékhoz jussanak.

Karácsonyi dalt énekelve és verselve díszítettük fel a fákat különböző madáreleségekkel.

• 2019. december 17. kedd

2019. december 11-én (szerdán) az óvoda gyerkőcei számára adta elő a Szilva csoport a Luca napi műsorukat.

2019. december 12-én (csütörtökön) 15. alkalommal nyitotta meg kapuját a Luca napi vásár. A Szilva csoport zenés vidám műsora nyitotta meg a vásárt. Vendégül láttuk a gyerekeket és felnőtteket egyaránt teával és pogácsával.

Köszönjük minden kedves vendégnek, szülőnek, gyermeknek, hozzátartozónak a részvételt, és támogatását óvodánknak.

Köszönjük szépen minden kedves felajánlónak, aki hozzájárulásukkal támogatták rendezvényünk sikerességét!