Arhívum: június 8th, 2022

• 2022. június 08. szerda

2022. május 31-én 16,30-tól búcsúztattuk el a nagycsoportos gyerekeket az óvodától. Szerencsére a járványhelyzet javult annyit, hogy kötöttségek és megszorítások nélkül vendégül láthassuk erre az alkalomra a szülőket, nagyszülőket, rokonokat, ismerősöket. A ballagás elején a középső csoportosok elbúcsúztak nagycsoportos társaiktól, aztán a nagycsoportosok búcsúztak a felnőttektől és a pöttömkétől. Díszítéssel hangolódtunk a rendezvényre, a gyerekek nagyon ügyesek voltak a ballagás műsorainak megvalósításában.

Kívánunk minden búcsúzó nagycsoportosnak minden jót, erőt egészséget, kitartást az iskolás évekre!

A fotók megtekinthetők a Füzes Hírek oldalán!

• 2022. június 08. szerda

2022. május 25-én a gyermekhetet csillámtetoválással és ugrálóvárral indítottuk. A Gyermekjóléti Központ munkatársai és Veres Péter intézményvezető támogatásával tudtuk ezt a tervet megvalósítani. Köszönjük szépen a támogatást, melynek anyagi részét is biztosították amellett, hogy a program megvalósításában tevékenyen részt vettek. A délelőtt folyamán az ugrálóvár rendelkezésre állt a bölcsődei és óvodai csoportok részére Szabó Krisztina felajánlásából. Köszönjük szépen.

Május 26-án 9 órától művészi buborék show előadás volt Pelehács Mihály és Varga Anikó előadásában a Pöttömke Alapítvány finanszírozásával. A gyerekeknek nagyon tetszett az előadás, mosolygósan örvendeztek a szebbnél szebb buborékoknak. Köszönjük szépen a Pöttömke Alapítványnak  és Dohány Istvánnénak, hogy biztosította a gyermekek részére ezt az élményekkel teli előadást. Mellette a délelőtt folyamán a csoportok fagyizhattak az intézmény melletti fagyizóban szintén a Pöttömke Alapítvány jóvoltából.

Május 27-én Koczka Edina felajánlásával cukorágyúval ismerkedhettek meg a pöttömkések. A bölcsődések és az óvodások e szülő felajánlásából cukorkeresgélés után elfogyaszthatták az édességet. Nagyon különleges program kerekedett a felajánlás által. Köszönjük szépen Koczka Edinának.

Izgalmas és élményekkel teli programokon vehettünk részt a gyerekek nagy örömére.

• 2022. június 08. szerda

Madarak és fák napja alkalmából a környezeti team vezetője Csepreginé Németh Diána és a team tagjai egy új tervvel készültek, ez alapján 2022. május 11-én a Füzesabony külterületén található lőtéren látott minket vendégül Szabó Krisztina. Mivel a terület kicsit messze helyezkedik el óvodánktól, így az önkormányzat és a FÜV Kft segítségével jutottunk ki a gyerekekkel. Mind ez ingyen, mert Nagy Csaba polgármester úr biztosította részünkre a szállítást költségek nélkül. Szeretnénk megköszönni segítségét a Pöttömke Óvoda dolgozói és gyermekei nevében. Nagyon tartalmas délelőttöt tölthettünk el együtt, játékokkal, ugrálóvárral, trambulinnal fűszerezve. Szeretnénk megköszönni Szabó Krisztina segítségét mellyel hozzájárult a nap sikeréhez.