• 2019. április 12. péntek

2019.04.08.-án az óvoda épületét és csoportjait a Föld színeibe öltöztettük fel. Másnap a Füzesabonyi Kertbarát Kör tagjainak segítségével elvégeztük az ovikert tavaszi előkészületi munkálatait. Szerdai napon minden csoport a veteményes kiskertjében elültette palántáit, magjait és az óvoda udvarának virágosítása is megtörtént. 11.-én, csütörtökön az óvoda udvarán sorkerült az akadályversenyek lebonyolítására. A nap vége közös tornával és gyümölcs saláta elfogyasztásával zárult. Pénteken az Aura Segítő Kutya Alapítvány önkéntesei varázsolták el a gyerekeket a torna jellegű foglalkozásukkal , melyet két terapeuta kutyával közösen mutattak be. A gyerekek élményekkel gazdagodva zárták a hetet!

A heti rendezvény támogatását szeretnénk megköszönni a városi Önkormányzatnak, a Füzesabonyi Kertbarát Kör tagjainak, a Pöttömke alapítványnak és a gyermekek Szüleinek!