• 2021. március 08. hétfő

TISZTELT SZÜLŐK!

A Kormány 18/2021. (III.6.) EMMI határozata értelmében a szülők igénye és kérelme alapján előírja, hogy biztosítani kell a gyermekfelügyeletet. Ennek értelmében a Füzesabonyi Pöttömke Óvoda és Bölcsőde is biztosítja ezt a lehetőséget az óvodás gyermekeket nevelő családok helyzetének megkönnyítése érdekében.

Kérjük a szülőket, hogy csak a legszükségesebb esetben vegyék igénybe ezt a szolgáltatást!

A jelentkezés feltételei:

• Munkáltatói igazolás mindkét szülőtől.
  • A Kormány felkéri a szülőket, hogy gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel – vegyék igénybe.

Ügyelet időtartama: 07:00 -16:00 óra között

• Nyilatkozat a szülő részéről, hogy a gyermek egészséges.

A mai napon 2021. március 8-án 1100 óráig kérjük telefonon (36/341-023), vagy e-mailben (ovodakfabony@freemail.hu) jelezzék az étkezés és az ügyelet megszervezése miatt, ha gyermekük számára az ügyeletet igénybe szeretnék venni.

Köszönettel:

Bodnárné Kiss Karolina