Szerző:
• 2020. december 07. hétfő

2020. december 4-én (pénteken) járt intézményünkben a Mikulás. A gyerekek már nagyon várták érkezését: egész héten dalok, versek tanulásával, a csoport ünnepi díszbe öltöztetésével hangolódtak a mai napra. A vírushelyzetre való tekintettel az idei évben a Mikulás csak az ablakból, a kellő védőtávolság megtartásával látogatta meg a gyerekeket, hozott nekik ajándékokat. Ezúton is szeretnénk megköszönni Füzesabony Város Önkormányzatának, hogy az idei évben is finanszírozta minden bölcsődés és óvodás gyermek Mikulás-csomagját, valamint Kanalovics Gábor helyi vállalkozó felajánlásának köszönhetően a gyermekek immár két Mikulás csomaggal térhettek haza. Továbbá szeretnénk megköszönni a Pöttömke Alapítványnak, hogy az idei nevelési évben is a Télapó által hozott játékok megvásárlásával hozzájárult a gyermekek öröméhez. Kisebb és nagyobb gyermekek egyaránt csillogó szemekkel bontották ki az új játékeszközöket, majd rögtön birtokba is vették azokat.

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.