Szerző:
• 2020. december 11. péntek

A Kertbarát-kör vezetője, Nagy László, és még két tagja 2020. december 11-én a Pöttömkébe látogatott. A pandémiás helyzet miatt eddig elmaradt közös programok nem kerülhettek megrendezésre, de mivel a kapcsolat nagyon jó, ezért úgy gondolták, kedveskednek gyermekeinknek egy kis ajándékkal, figyelmességgel a Polgármester úr, Nagy Csaba támogatásával. Természetesen a helyzetre való tekintettel nem intézményünkben, hanem az intézmény bejáratánál fogadtuk vendégeinket.

Innen is szeretnénk köszönetet mondani a Kertbarát-kör vezetőjének és minden tagjának, hogy nem felejtettek el minket!

Kívánunk minden Kertbarát-köri tagnak Kellemes, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Nagyon Boldog Új Évet!

 

A Pöttömke Óvoda óvodásai, bölcsődései és minden dolgozó

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.