Szerző:
• 2022. június 08. szerda

Madarak és fák napja alkalmából a környezeti team vezetője Csepreginé Németh Diána és a team tagjai egy új tervvel készültek, ez alapján 2022. május 11-én a Füzesabony külterületén található lőtéren látott minket vendégül Szabó Krisztina. Mivel a terület kicsit messze helyezkedik el óvodánktól, így az önkormányzat és a FÜV Kft segítségével jutottunk ki a gyerekekkel. Mind ez ingyen, mert Nagy Csaba polgármester úr biztosította részünkre a szállítást költségek nélkül. Szeretnénk megköszönni segítségét a Pöttömke Óvoda dolgozói és gyermekei nevében. Nagyon tartalmas délelőttöt tölthettünk el együtt, játékokkal, ugrálóvárral, trambulinnal fűszerezve. Szeretnénk megköszönni Szabó Krisztina segítségét mellyel hozzájárult a nap sikeréhez.

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.