Szerző:
• 2020. október 20. kedd

2020. október 15-én (csütörtökön) megrendezésre került a Vitaminnap,
amelynek a szervezésén, programján kicsit változtattunk a járványhelyzet miatt.

Az egészséghéten a gyermekekkel gyümölcsökkel, zöldségekkel kapcsolatos verseket, dalokat tanultunk, illetve matematikai és anyanyelvi, illetve mozgásos játékokat játszottunk. A Vitaminnapon ez alkalommal nem gyümölcsös-zöldséges sütemények és kreációk elkészítésével foglalatoskodtunk, hanem játékos vetélkedőn keresztül szerettük volna közelebb hozni a gyermekek számára
az egészséges táplálkozás és a mozgás fontosságát. Éppen ezért főként mozgásos játékokkal készültünk,
például akadálypályával, gyümölcs-zöldség válogatással, kirakóval és célbadobással.

Természetesen a Vitaminnap programjából nem maradhatott ki a gyümölcssaláta fogyasztása, amelyhez a hozzávalókat
a Füzesabony Város Önkormányzata támogatásával szereztük be. Ezúton is nagyon szépen köszönjük támogatásukat!!!

Nem utolsó sorban szeretnénk megköszönni a gyermekeknek és szüleiknek, hogy minden nap óriási mennyiségben, nagylelkűen hozzák a gyümölcsöket, zöldségeket, magvakat, hozzájárulva a gyermekek egészségéhez. Nagyon szépen köszönjük!!!

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.